logotype

Oferujemy Państwu 16 miejsc noclegowych w pokojach dwu,trzy,cztero i pięcioosobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia. Przy domu znajduje się mały szałas w którym można spokojnie posiedzieć przy grilu.

Obok Szałasu jest piaskownica dla dzieci. Jest także stół do tenisa,oraz huśtawka.
 Dla gości jest oczywiście łącze z internetem Wi-Fi
W okresie zimowym polecamy kilkanaście wyciągów narciarskich zlokalizowanych w odległości od 300-2000m. Oraz kompleks wyciągów w Białce Tatrzańskiej (odległość 3km) i nowy krzesełkowy wyciąg w Małym Cichym (odległość 5-6km). Wszystkie trasy narciarskie są bardzo dobrze przygotowane (ubijane ratrakami i sztucznie dośnieżane).
 
Szczególnie polecamy wycieczkę nad Dunajec i spływ na tratwach przełomem Dunajca, która zapewni Państwu niezapomniane wrażenia. Dla amatorów zbierania runa leśnego i miłośników lasów, polecamy okoliczne piękne lasy, które są oazą spokoju i piękna. Niedaleko płynie jedna z najpiękniejszych górskich rzek, Białka. Jej okolice są idealnym miejscem na spacery i kąpiele słoneczne. Natomiast odważniejsi mogą skorzystać z kąpieli w rzece, której temperatura nawet w lecie jest sporo niższa od temperatury Morza śródziemnego. Również polecamy jazdę konną w pobliskiej (2500 m) małej stadninie z pełnym wyposażeniem jeździeckim.
Z całorocznych imprez odbywających się w Bukowinie Tatrzańskiej polecamy :
 
SABAŁOWE BAJANIA - połowa sierpnia
 
jest to wspaniała folklorystyczna impreza, która rozpoczyna się od przejazdu zaprzęgami konnymi kapel i zespołów regionalnych. Podczas Sabałowych Bajań występują góralscy gawędziarze, góralskie kapele, a gaździny zapraszają na degustację dań i potraw kuchni góralskiej. Na odbywającym się kiermaszu sztuki ludowej można zakupić wyroby rękodzielnictwa ludowego.
 
GÓRALSKI KARNAWAŁ - początek lutego
 
jest to następna bajecznie kolorowa folklorystyczna impreza. Zwykle rozpoczyna się rozśpiewanym i żywiołowym zimowym kuligiem z weselem góralskim. Impreza obfituje w zabawy, taniec, śpiew góralski, konkurs tańca zbójnickiego, przegląd grup kolędniczych itp... Jedną z atrakcji jest wyścig kumoterek, fiakrów, skiring i przejazd zaprzęgów paradnych. Impreza, na którą przyjeżdża specjalnie wielu gości z zagranicy.
 
 
Ceny zależą od rodzaju pokoju, długości pobytu, sezonu.
 
lato: 40 - 50 zł osoba/noc
zima: 50 - 90 zł osoba/noc
Sylwester  80-150 zł osoba/nocleg
 
Dopuszcza się możliwość negocjacji cen.
2022  Pokoje Stas  globbers joomla templates